polset
Praca jest wynikiem konieczności zewnętrznej. Twórczość jest wynikiem konieczności wewnętrznej. Przed każdym człowiekiem stoi wybór - tworzyć czy tylko pracować
Bolesław Piasecki

Spółka Polset została założona w 1995 roku. To wtedy zrodziła się ważna decyzja nie chcemy tylko pracować. Chcemy też tworzyć.

Od wielu lat działamy na rynku mebli tapicerowanych głównie krzeseł i foteli. Całość naszej produkcji jest eksportowana do Europy Zachodniej, do dużych sieci handlowych.

Dodatkowo produkujemy wysokiej jakości meble do wyposażenia hoteli, biur i kręgielni.

Różnorodność świata i ludzi nieodmiennie nas inspirują. Wybieramy przemyślane faktury, bawimy się kolorem, obserwujemy zmieniające się otoczenie.

polset
polset

Nasz produkt musi być w każdym elemencie dopracowany, dlatego też współpracujemy z odbiorcami dla których  ważna jest jakość i estetyka. Bo przecież styl i elegancja mebla to styl wnętrza i naszego życia.

Od 2007 roku działalność została przeniesiona do nowo zbudowanego zakładu. Teraz możemy w pełni rozwinąć skrzydła.

POLSET jest firmą rodzinną, szanujemy tradycję i potrafimy szybko i elastycznie dostosować się do zmieniających się oczekiwań Klienta. Nasza oferta handlowa zawiera obecnie ponad 100 wzorów krzeseł i foteli.

Niezwykłe połączenie twórczego podejścia do rzeczy z cechami pełnej użyteczności zaowocowało. POLSET jest laureatem:  laur„Skrzydeł Biznesu” od Gazety Prawnej”, nagrodę  „Fair Play” oraz „Gazeli Biznesu’’, w rankingu „Pulsu Biznesu”.

polset

Zobacz jak powstają nasze produkty